DOPRAVA A MECHANIZÁCIA

Profil spoločnosti

Spoločnosť EKOPRIM, s.r.o. sa dlhodobo venuje nákladnej automobilovej doprave. V tejto oblasti disponujeme bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom. K jej hlavným cieľom patrí spokojnosť zákazníka s poskytovanými službami.

Naša činnosť v tejto oblasti je vykonávaná v rámci Slovenska, ako aj iných krajín Európskej únie.

Primárne sa zameriavame na prepravu sypkých materiálov. Spoločnosť má k dispozícií niekoľko druhov sklápacích návesov, ktoré využíva v závislosti od druhu prepravovaného materiálu podľa priania zákazníka. Úzka spolupráca pri preprave kamenív prebieha napríklad s kameňolomom vo Finticiach.
Spoločnosť taktiež disponuje tzv. plato návesmi, ktoré sú využívané napríklad na prepravu betónových prefabrikátov (Prefa Orlov), dreva, tehál alebo hutného materiálu.

Technické zázemie pre zaistenie kvalitného fungovania všetkých aktivít vykonávaných skupinou spoločností EKOPRIM, s.r.o. , Prefa Orlov, s.r.o. a LOMY, s.r.o. je zabezpečované prostredníctvom autoservisu a pneuservisu, ktorý sa nachádza v areáli spoločnosti na Strojníckej 17 v Prešove. Autoservis je zameraný ako na osobné, tak aj nákladné vozidlá. Poskytuje služby, a to počínajúc od základných úkonov, ako je výmena pneumatík, oleja, filtrov, až po náročné úkony, ako je napríklad generálna oprava agregátov. Autoservis poskytuje svoje služby aj širokej verejnosti a iným súkromným spoločnostiam.

 

DOPRAVA A MECHANIZÁCIA zverejnené: 2.5.2017
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.